ERBAVITA Sun Cream SPF 30, 100 ml

Kodi: sun1
2,190 L 


Sasia:


Mbrojtje e lartë ndaj rrezatimit të dëmshëm diellor. • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme • Permban acid hyaluronic,vitamine E • Pa alkool, parabens, dhe sls. • Antioksidues, rigjenerues, • hidratues, • Kunder spektrit UVA dhe UVB. • Bazuar në ekstrakte natyrore. Informacion shtese mbi perberesit • Vaj dardhe • Arome monoi • Pa alergen • Uje aktive pjeper • Ekstrakt organik GojiBerry

nga MEDFAU

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.