Lady Face Wash Soap

Kodi: sn90
1,300 L 


Sasia:


Lady Face Wash. Sapuni i çdo lekure dhe i çdo zonje! Sapuni 100% Natyral ne forme Liquid, kushtuar dhe lekures me delikate vjen i kombinuar me mbi 6-lloje bimet me te perzgjedhura: – Rosa damascena (Rose hydrosol) – Lavander esential oil – Geranium esential oil – Coconut oil derived ingredients – Tilia vulgaris , si dhe perberes nga bime te tjera. Ky kombinim i detajuar e ben sapuni Lady Liquid te jete zgjidhja ideale per cdo lloje lekure.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.