Tonik trendafili per fytyren

Kodi: sn85
1,000 L 


Sasia:


Tonik trëndafili për fytyrën pastron dhe tonifikon lëkurën, por edhe e ushqen atë me vlera të panumërta të trendafilit. Freskon dhe qetëson fytyrën tuaj, ka veti Antioksidante dhe Antibakteriale. Redukton rrathët e zinj poshtë syve • Aroma e trëndafilit ka efekt relaksues • Tonik Trëndafili 100 % Natyral me 0 kimikate


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.