Healthy Hair Cream

Kodi: sn713
1,500 L 


Sasia:


Healthy Hair Cream, me nje perberje te pasur me: •Tea Tree Oil •Vaj i Fares se Zeze •Vaj Susami •Vaj Sherebele •Vaj Rozmarine •Vaj Lajthie •Vaj Kastori •Vaj Kokosi, eshte produkti qe duhet te keni patjeter kete vere, qe floket tuaj te jene te shendetshem dhe te mbrojtur.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.