Go Fishing

Kodi: PAN511
1,500 L Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Nje loje interaktive per argetimin e femijeve tuaj me butona me muzike dhe drita qe e bejne lojen me zbavitese Permban vasken te cilen mund ta mbushin me uje dhe me pas te vendosni brenda te gjitha krijesat dhe objektet qe permban loja. Me ane te grepave femija mund te kapi peshkun, rosat duke u ndjere sikur peshkojne me te vertete.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.