Krem trupi Antage

Kodi: mumi18
1,900 L 


Sasia:


Krem trupi me Vaj Argani dhe Kolagjen, hidraton dhe ushqen në mënyrë perfekte lëkuren pas dushit. Vetitë antioksiduese dhe rigjeneruese të Arganit e përkëdhelin lëkuren duke e bërë të butë, të bonifikuar, elastike dhe të mëndafshtë. Me aromë delikate, Antage Beaute jep një sensacion të menjëhershëm freskie dhe butësie. Përmbajtja: 250 ml.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.