Mikrofon per karaoke

Kodi: mk1
1,500 L 


Sasia:


🎤Kendoni kengen tuaj te preferuar me miqte! 🎤Dizajn terheqes 🎤E lidhni me bluetooth me cdo pajisje elektronike si smartphone, tablet etj 🎤Ky mikrofon perfshin teknologjinë e kompresimit të zhurmës që filtron rrjedhën e ajrit dhe zhurmën e erës në mënyrë efektive, duke ju lejuar të këndoni me një qartësi të përsosur 🎤Bateria 1800mAh siguron qe ju te kendoni deri ne 6 ore rresht 🎤Ka butona per te rregullar volumin e zerit, rregjistrimin dhe reduktimin e zhurmes


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.