LOCION PËR KAÇURRELA 5.13

Kodi: her772
1,400 L 


Sasia:


Sasia 125 ml •PRODUKT PROFESIONAL Locion për gjallërimin e kaçurrelave. I forcon dhe u jep elasticitet. NUK përmban Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS. •Në saj të Proteinave të Orizit në përmbajtjen e tij, ky locion i jep jetë kaçurrelave, duke i mbrojtur nga tharja dhe ngatërrimi. Me përbërës bimor në përmbajtje, i bën flokët të butë dhe me shkëlqim. Përdorimi: Hidhni në dorë një sasi locioni dhe aplikojeni në flokë të lagur në gjithë gjatësinë e tij, nga rrënjët te majat,


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.