Bronxer Elixir

Kodi: ge2021
1,800 L 


Sasia:


Pervec pjeses se mbajtjes se trupit ne forme po jua lehtesojme dhe ne pak punen me bronxerin Elixir per ti dhene ngjyre dhe shkelqim lekures. ✨☄️ Bronxer Elixir eshte nje auto bronxer , i pasur me vaj karrote dhe minerale bronxi .☄️ E hidraton lekuren , e mban te bute, i jep shkelqim dhe ngjyre te bukur cokollate . Nuk transferohet ne rroba dhe per ta intensifikuar ngjyren mund ta aplikon pas cdo dushi . Sasia 100 ml


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.