Organizues per veshjet

Kodi: G2947
1,100 L 


Sasia:


Ne dollapin tuaj nuk do te kete me rremuje, ky eshte organizuesi perfekt per bluzat, xhinset, kemishat etj. Gjithashtu ju mund ti gjeni lehte ne dollap bluzat tuaja pa bere rremuje. Mund ta perdorni per valixhet qe veshjet tuaja mos te zene shume vend, gjithashtu dhe per organizimin e dokumentave.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.