Kemishe dhe pantallona

Kodi: egm1604
19,320 L 


Masa

Tabela e Masave
Sasia:


Kemishe e lehte verore, ngjyre e bardhe dhe pantallona verore te holla, ngjyre bojeqielli. Mund te shiten edhe te ndara. Kemisha: 8260 leke dhe pantallonat: 11060 leke.

nga Maison 31

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.