E2 Spray Komplex per frymemarrjen

Kodi: e2skf
1,600 L 


Sasia:


Spray natural me 28 lloje vajrash esencial per lehtesimin e rrugeve te frymemarrjes dhe forcimit te mbrojtjes naturale. Forcon mbrojtjen duke luftuar viruse, mikrobet dhe bakteret qe ndodhen ne ajer. Perkujdesje ndaj shendetit dhe mireqenies. Pa preservante – pa ngjyrues – pa kripera metalike – pa gazra te demshem 28 lloje vajrash esencial 100% te paster dhe natural. Forcon mbrojtjen duke luftuar viruse, mikrobet dhe bakteret qe ndodhen ne ajer. Perkujdesje ndaj shendetit dhe mireqenies.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

E2 Spray Komplex per frymemarrjen

 

Spray me 28 lloje varjash esencial 100% te paster dhe natural eshte dizenjuar per trajtimin dhe mbrojten e ambientit te shtepise/zyres/makines.

Ideal per:

Forcimin dhe mbrojtjes naturale nga infeksionet respiratore

Lehteson frymemarrjen

Pastron ajrin dhe aromat e pakendshme

INGREDIENTET

Cajeput, Cedar wood, Cistus, Coriander, Cypress, Eucalyptus Lemon, Eucalyptus Globulus, Eucalyptus Radiata, Gaiac wood, Bay juniper, Geranium, Clove nail, Lavender, Marjoram, Peppermint, Niaouli, Orange, Oregano, Petitgrain Bigaradier, Scots pine, Ravintsara, Saro, Sage, Shiu, Tea Tree, Thyme, Wintergreen, Ylang Ylang 

Perdoret duke e sperkatur 6 deri ne 8 here ne cepat e ambientit qe duam te pastrojme.

Perdorimi disa here ne dite sipas kohes qe kalojme ne ambient.

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.