E2 Spray Komplex per rregullimin e gjumit

Kodi: e2sk
1,600 L 


Sasia:


100 ML – Spray natural me 21 lloje vajrash esencial . Qeteson nervat dhe ndjesine e stresit. Qetesues, relaksues, veti sedative dhe kundra gerrhitjes. Pa preservante – pa ngjyrues – pa kripera metalike – pa gazra te demshem 21 lloje vajrash esencial 100% te paster dhe natural. 95% e ingredienteve jane marre nga ferma organike. Certifikuar nga ECOCERT Perdoret duke e sperkatur ne ambient. MOS e perdor tek syte, lekura ose membrana te mukozes.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.