Drite Led ne forme rrethore

Kodi: drled
4,450 L 


Sasia:


Nese doni te realizoni foto dhe video profesionale ju duhet kjo pajisje! -Pjesa e kokes mund te rrotullohet 360 gradë, kështu që ju mund të rregulloni këndin në preferencën tuaj: horizontalisht ose vertikalisht -10 nivele te ndricimit ju mundesojne te realizoni makeup-in perfekt -Tripodi eshte dizenjuar te pershtatet me cdo lartesi qe deshironi -Pershtatet me te gjitha llojet e smartphon-ave dhe kamerave -E merrni me vete kudo dhe shume e thjeshte ne perdorim


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.