Dreno 21 per mbipeshen/celulitin

Kodi: dreno21
3,200 L 


Sasia:


Shtimi i peshës mund ta bëjë celulitin më të dukshëm, por edhe tek njerëzit e dobët vërehet shfaqja e celulit. Celuliti është gjithashtu më i zakonshëm me plakjen, kur lëkura humbet elasticitetin.    Një formulë unike e cila lufton mbipeshën dhe celulitin : Dreno 21    Mënyra e përdorimit 30 pika 2 herë në ditë, të tretura në 500 ml ujë.     Format 100 ml.    Nuk ka efekte anësore

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.