Tretës shumë efektiv për vaj dhe graso 1L

Kodi: dr26
1,200 L 


Sasia:


• Për të gjitha sipërfaqet të papërshkueshme nga uji dhe alkali-rezistente, dyshemeve në kuzhinat industriale dhe objekteve ku përgatitet ushqimi • Fuqi jashtëzakonisht e lartë në shpërndarjen e vajit, yndyrnat dhe papastërtive • Pastron grumbullimet e e yndyrnave dhe bën shpërbërje të shpejtë • Rekomanduar nga Shoqata Gjermane e inspektorëve të ushqimit


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.