Koncentrat likuid dezinfektues për kuzhinen 1L

Kodi: dr25
1,380 L 


Sasia:


• Pastrues dezinfektant universal për pastrimin e sipërfaqeve të papërshkueshëm nga uji, pajisjet dhe makineritë në kuzhinat industriale dhe objekteve ku përgatitet ushqimi • Rekomanduar nga Shoqata Gjermane e inspektorëve të ushqimit • Fuqi e shkëlqyer në shpërbërjen e yndyrnave, proteina dhe papatërtive • Pa klor dhe aldehide • Baktericid dhe yeasticidal, 20 ° C, në kushtte të pastra dhe papastra: 3% 30 min, 4% 15 min, 5% 5 min


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.