Pastrues tapicerie, tavani dhe muresh 1L

Kodi: dr16
1,650 L 


Sasia:


• Me lehtësi largon vajin, grason, blozën, nikotinen, papastërtitë atmosferike • Shumë efektive pa acide, alkale, enzima, zbardhues, alkool. • Përforcues fuqie për sistemin DR.SCHNELL Rapido pastrim-tapetesh dhe për pastrim pëlhure. • Pastrim pa shkumë Përqendrimi: përdoreni të paholluar ose i holluar deri në 20% (koncentrat i holluar në ujë)


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.