Tea tree multifunksional

Kodi: dq7
800 L 


Sasia:


Tea Tree 🍃☘ 10ml Vaji esencial i pemes se cajit ka veti te forta antibakteriale. Balancon yndyren,perthan aknet dhe lufton infeksionet e lekures. Perdoret lokalisht ne lekure ne zonen ku ka inflamacion. Hidhet me pika ne krem,maske apo shampo. Ideale per ne shampot e trupit per personat me lekure te yndyrshme dhe akne ne kurriz dhe trup.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.