Vaj Xhoxhoba, balancon yndyrën e tepërt

Kodi: dq4
1,200 L 


Sasia:


Vaj Xhoxhoba nje vaj multifunksional. 30ml Vaji i xhoxhobës është i vetmi vaj i barasvlefshëm me Sebumin tonë natyral. Disa nga dobitë e vajit të Xhoxhobës janë: 1. Zëvendëson yndyren e munguar në lëkure por gjithashtu Balancon yndyrën e tepërt në lëkurat me tepricë yndyre. 2. Ndihmon kundër bakterieve dhe infeksioneve në lëkurë. 3. Parandalon rrudhat. 4. Hidraton lëkurën duke e lënë të butë si mëndafshi. 5. Trajton aknet dhe puçrrat në lëkurë. 6. Trajton ekzemën dhe psoriazën. 7. Përdor


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.