Maske per te luftuar rrathet e zinj, rrudhat

Kodi: dq14
1,100 L 


Sasia:


Maske per te luftuar rrathet e zinj,rrudhat dhe enjtjet ne zonen posht syve. E realizuar me hidroxhel special që përmban një koncentrat të principeve kative natyrale: Kolagjen marin te hidrolizuar të tipit I, Kafeinë, 3 Acide Hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare për të penguar largimin e ujit nga lëkura dhe për ruajtjen e elasticitetit. Produkti gjen aplikim për hidratimin dhe shtrirjen e lëkurës, zbehjen e shenjave të moshës, reduktimin e qeskave dhe pjesës së zezë poshtë syve. Hidroxhe


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.