Krem hidratues ,ushqyes dhe mbrojtes me 50 SPF

Kodi: dq12
1,600 L 


Sasia:


Krem hidratues ,ushqyes dhe mbrojtes me 50 SPF , 100 % natyral dhe shume ekonomik! Nje formule e re e pergatitur enkas per lekurat sensitive,Pa shkelqim dhe me tendence per njolla. Me perberes natyrale te dyllit te bletes,uje lulesh,puder misri,vaj bajame,vitamine E dhe B5,oksid zinku dhe titaniumi. Ideal per cdo moshe dhe per lekurat e ndjeshme,ne rastet kur ju djegin syt nga kremrat farmaceutik.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.