Kremi Anti- Akne me qumesht gomarice

Kodi: dq10
2,900 L 


Sasia:


Kremi Anti- Akne me qumesht gomarice eshte nje nga kremrat me te fuqishem per zbehjen e shenjave pas akneve! Nje produkt 100% Natyral per te permiresuar gjendjen e lekures tuaj. Kremi ka efekt sebo-rregullues.Pra balancon yndyren e tepert.Trajton aknet dhe ndihmon ne pastrimin e shenjave nga aknet. Permban uje lulesh,qumesht gomarice,dyll blete,jarge kermilli,vitaminat E,B5,vaj tea tree dhe kolagjen. Perdoret ne mengjes dhe ne dark pasi pastroni mire fytyren.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.