Serum per pastrimin e akneve dhe njollave te tyre

Kodi: dq1
2,000 L 


Sasia:


Serum me ekstrakt shege,uje lulesh,acid hyaluronik,jarge kermilli,kolagjen,vitamine B3,B5,E dhe C,Vaj esencial tea tree e livando dhe xhel aloe vera. Me efekt te fuqishëm antibakterial dhe rigjenerues. Ndihmon ne pastrim nga aknet,nga shenjat e tyre dhe stimulon zbardhjen e lekures. Ideal per tu perdorur posht kremit hidratues.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.