Vaji i Bajameve

Kodi: dny549
1,600 L 


Sasia:


Vaj bajame 100% bio i parfumuar me 7 aroma te ndryshme sjell per ju Dr Taffi . Vaji i bajames eshte nje emolient, ushqyes dhe zbutes i epidermes si per te rritur ashtu dhe femije.Perdoret si antismaliature ne tre muajt e pare te shtatzanise ose ne dietat e dobesimit. Perdoret per floke te thate dhe te dobet 20 min para larjes. Perdoret per te qetesuar kruarjet ne rastin e ekzemes. Perdoret si vaj masazhi ne dhimbjet artikulare e perzier me vajra esenciale.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.