Vaj Kastori/Recini

Kodi: dnn771
600 L 


Sasia:


Vaj Kastori/Recini I certifikuar 🍃BIO🍃 ♦️Nje vaj multifunksional! Te mirat qe ky vaj ofron jane te shumta po ju listojme disa prej tyre:👇 🌱Perdoret per te trashur fijen e flokut, ndihmon ne rritje, fuqizim te rrenjes dhe kunder renies. 🌱Ideal per tu perdorur edhe nga meshkujt per te stimuluar daljen e mjekres. 🌱Ka super efekt ne trashje dhe rritje te qerpikut dhe te vetulles. Hidheni ne nje kontenier rimeli bosh vajin e recinit dhe me furcen e vet aplikojeni cdo darke ne qerpik


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.