SET: VAJ + PASTE NXIRESE

Kodi: dnn665
3,300 L 


Produkti

Sasia:


Vaj dhe Pasta nxirese permbajne te kombinuar 7 vajra dhe gjalp natyral. Vaj karrote, vaj kokosi, bajamesh, vaj Argani, vaj nga vitamina E, gjalp kakao dhe avokado.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

SET: VAJ + PASTE NXIRESE

Ne Pasten nxirese eshte shtuar edhe dylli i bletes, per t'i dhen konsistence me te plote dhe per ta bere edhe me rezistente ndaj ujit. Pasta dhe vaji krijojne deri ne 20 spf nga rrezet e demshme te diellit, e ushqejne dhe e zbusin lekuren, nxisin nxirjen natyrale te lekures dhe mbrojne membramen qelizore. Sasia 200 ml.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.