Bronze Water

Kodi: dn990
3,500 L 


Sasia:


Bronze Water i jep lekures ngjyre te bronxte ne te 4 stinet e vitit. Ideal per lekurat e ndjeshme ndaj rrezeve te diellit, per fototipet e bardha qe e kane te veshtire per t'u nxire dhe per lekure me vitiligo. Ofron nje nxirje natyrale fal perberseve te vecante auto-abronxante. Sprucojeni ne menyre te njejte ne fytyre dhe ne trup dhe perfundoni aplikimin duke e masazhuar me duar. Sasia 300 ml


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.