Deodorant per femra

Kodi: dn913
1,300 L 


Sasia:


Antidjerse natyrale me bazen Aloe Vera.,dylle blete dhe vitamina. Deodorant stick i prodhuar dhe i shumeperdorur ne Amerike. Mban gjate arome te kendshme dhe ju le ndjesi freskie gjate gjithe dites. Balancon sekrecionet e djerses pa bllokuar poret dhe gjendrat. Mund te perdoret nga vajzat dhe djemte duke filluar nga mosha e pubertitetit,femrat shtatezana,ato qe ushqjne me gji dhe mbas depilimi. Zgjat gjate edhe me perdorim te perditshem. Ka veti qetesuese,hollon dhe rrallon qimen.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.