Rimel Double Dream

Kodi: dn89d
1,900 L 


Sasia:


Double Dream ka nje ngjyre te plote, super te zeze qe do të bëjë qerpikët tuaj te duken nje DREAM...Super volum falë aplikuesit silikoni, produkti shpërndahet në mënyrë të barabartë, duke arritur edhe qerpikët më të vegjël dhe të hollë ti theksoj.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.