Masazhues me gur zhad

Kodi: dn888
1,500 L 


Sasia:


Rolleri jeshil ka gur ne te dy anet : Njera ane per faqet, ballin dhe qafen, ndersa ana e vogel per syte dhe vetullat. Perdoret cdo darke pasi keni pastruar mire fytyren dhe keni vendosur kremin hidratues. Perdoret duke masazhuar lekuren nga poshte lart per nje efekt antirrudhe, rigjenerues dhe qetesues. Do te ndjeni se kremi perthithet me mire dhe lekura ka me shume gjalleri.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Masazhues me gur zhad

 Disa nga perfitimet e tij:
-Nxit qarkullimin e gjakut 
-Rrit elasticitetin e lekures
-Qeteson qeskat e syve, lufton rrathet e zinj dhe rrudhat.
-Nxit prodhimin e kolagjenit ne lekure
-Zvogelon poret e zmadhuara
-Redukton shenjat e akneve
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.