Larës me acid hialuronik

Kodi: dn881
1,400 L 


Sasia:


Laresi shkume me acid hialuronik jo vetem pastron me delikatese lekuren por edhe e rigjeneron dhe e ben ate me elastike. * Me permbajtje uji trendafili i cili tonifikon lekuren. * Xhel aloe vera e cila hidraton lekuren * Vaj argani dhe bajamesh,e mbajne lekuren te bute dhe ruajn Ph e lekures. *Kolagjen,lende e cila mban indet tona te lidhura dhe e ben lekuren me elastike.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Larës me acid hialuronik

 *Acid hialuronik.Proteine e cila zevendeson humbjen e elesticitetit te lekures.
*Vitamina E dhe B5.Ushqyse dhe hidratuese.
*Baze vegjetale sapuni.Lende me origjine natyrale,shkumezuese e cila ben pastrimin e mire te lekures.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.