Kristali Rose Quartz

Kodi: dn77110
1,000 L 


Sasia:


Keni degjuar per Gua Sha ? Është një "must have" për gjithë ju që dëshironi një lëkurë më të tonifikuar dhe të rregullt . Gua Sha është një teknikë e lashtë japoneze e dizajnuar për të liruar tensionin e muskujve ne fytyrë, për të stimuluar qarkullimin e gjakut dhe drenazhin limfatik nga fytyra.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

KRISTALI ROSE QUARTZ

Lufton rënien e elasticitetit të lëkurës si pasojë e forcës së gravitetit.(rënia e mollzave dhe kapakëve të syrit). Ndihmon me fryerjet e fytyrës (si pasojë e mbledhjes së lëngut limfatik), përmirësimin e qarkullimit të gjakut, konturin e formave të fytyrës, largimin e toksinave jashtë fytyrës dhe si pasojë lë një pamje shumë më të freskët dhe të shëndetshme të lëkurës.
Rose Quartz është i dobishëm edhe në aspektin spiritual. Kristali Rose Quartz është simboli i pastërtis,vitalitetit dhe terheqës i energjisë pozitive.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.