Maske per floket me zbokth

Kodi: dn652
1,400 L 


Sasia:


Maske per floke me zbokth me vaj kokosi , ekstrakte mendafshi , vaj avokado , vitamina đź’Š etj. Maska rigjeneron flokun dhe trajton me delikates skalpin e kokes. Aplikohet dy here ne jave ne floke te paster mbahet per 30 min dhe me pas shplahet.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.