Set per largimin e rrudhave

Kodi: dn612
11,450 L 


Produkti

Sasia:


FOREVER YOUNG- Rezultate në vetëm 25 ditë përdorim, të cilat barazohen me lifting kirurgjikal! Lenda vepruese Neodermil e cila eshte lende kryesore eshte testuar gjeresisht dhe ka dhene rezultate ne nje kohe rekord. Rezutatet e pritura: •Trashesia e lekures rritet 7,5 here me shume •Lekura 60% me elastike ne 2 jave perdorim. •15% reduktim i rrudhave te thella dhe 13% ndryshime ne vellimin e lekures. •Kremi i syve redukton qeskat e syve, rrumbullakos rrudhat dhe i jep jete pamjes tuaj.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.