- 18 %

Krem mbrojtes spf50+ Frezyderm

Kodi: dn555n
2,300 L 
2,800 L


Sasia:


Ndjesia me e mire e nje kremi velvet qe mund te keni patur ndonjehere. Mbrojtje maksimale nga rrezet e demshme te diellit dhe kushtet atmosferike, në 365 dite te vitit. Mund ta zgjidhni me ngjyre ose pa ngjyre. Pamje MAT per gjate gjithe dites ne saje te patentes se vecante te firmes Frezyderm!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.