Kremi trupi natyral

Kodi: dn5098
1,400 L 


Sasia:


Ushqyes, hidratues dhe rigjenerues. Me perberje kremoze dhe shume te lehte kremi perthithet nga lekura pa lene yndyre ne te. Permban: uje lulesh,🌺🌸🌷🌹 glicerine,🎋🎋 vaj makadamia,🌳🌳🌳 vaj bajamesh, 💧💧💧 gjalp palme,🌴🌴🌴 past ulliri ,🌳🌳🌳 dyll blete,🐝🐝🐝 ekstrakte mialti,🍯🍯🍯 vitamina B3,B5,E .🍒🍎🍇🍍 Super i fresket❄️❄️❄️ Aplikohet ne lekure dhe masazhohet me levizje rrethore derisa te perthithet nga lekura Kremi eshte ushqyes dhe hidratues,rrit elasticitetin e lek


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.