Maske fytyre me balte nga Deti i Vdekur

Kodi: dn4444
1,400 L 


Sasia:


Mrekulline qe ofron Deti i Vdekur j'ua kemi sjelle ne kete maske qe eshte vertete nje magji per lekuren tuaj. Maska ndihmon ne mire qarkullimin e gjakut ne fytyre. Ndihmon ne rigjenerimin dhe krijimin e qelizave te reja. Tonifikon indet e lekures Zbut rrudhat ekzistuese dhe ngadaleson krijimin e rrudhave te rejave Trajton lekurat me probleme aknesh dhe pika te zeza Balancon ndjeshem yndyren Te gjitha keto mrekulli maska i ofron fal perberjes se saj ,balte nga deti vdekur 🌊, vitamina


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.