Maske me argjile te kuqe per fytyren

Kodi: dn2504c
1,000 L 


Sasia:


E keni provuar ndjesine qe ju le argjila e kuqe ne fytyre. Ajo pastron ne thellesi lekuren nga qelizat e vdekura,stimulon mireqarkullimin dhe zbeh njollat e akneve dhe te diellit. Pas 30 minutave te jep ndjesine sikur ke ndrruar lekure. Me e bute,e hidratuar,e paster dhe e bardhe lekura. Receta e maskes me argjil te kuqe eshte shume e pasur. Ajo eshte kombinuar me uje trendafili, baze kremi, ekstrakte kastraveci dhe kerpudhe, xhel aloe vera,vaj argani.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.