Zbutes per floket pa shperlarje

Kodi: dn2504b
800 L 


Sasia:


Floket i keni te thate , mezi i krihni dhe nuk kane shkelqimin e duhur? E keni provuar ZBUTESIN PA SHPLARJE? Nuk duhet ti mungoje asnje vajze ne canten e perkujdesit per flokun. Zbutesi ushqen dhe ben me te lehte krehjen e flokeve, gjithashtu ka mbrojtje nga rrezet UV,nga tharsja dhe pjastra. Eshte i pasur me filter vajore mbrojtese, gjalp shea , vitamina B5, E gjalp kakao, vajra bimor, extrakte mendafshi dhe xhel aloe vera. Aplikohet ne floke te njoma ose te thate. Perdoret edhe per femije


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.