Scrub me kokrriza jojobe dhe papaja

Kodi: dn2504a
1,000 L 


Sasia:


I fresket, 100% bimor, Handmade. Scrubi eshte shume i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures! Eshte antibakterial i mrekullueshem, ndihmon ne eliminimin e pikave te zeza dhe papastertive nga lekura. Trajton me delikatese lekuren tuaj pa i shkaktuar asaj irritime. Fale perberjes se tij ai eshte super efektiv ne lekurat e ndjeshme dhe te irrituara. I kombinuar edhe me xhel aloe,kolagjen,vitamin E, C dhe acid hialuronik. Perdoreni 2 here ne jave duke masazhuar fytyren per 2-3 minuta.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.