VAJ NXIRES M&D

Kodi: dn2504
3,300 L 


Produkti

Sasia:


PASTE NXIRESE: Pasta ushqen dhe nxin ne menyre te njetrajtshme lekuren tuaj gjithashtu ka mbrojtje deri ne 20 spf. Eshte e pasuruar me dyll blete,vaj karrote, vaj kokosi, vaj bajamesh, gjalp avokado, vaj arre, vitamina E dhe extrakte bimesh. Aplikohet ne trup dhe fytyre. Per nje ngjyre sa me bronx duhet aplikuar disa here gjate ekspozimit ne diell. 200ml •VAJ NXIRES: Vaji ushqen dhe mbron lekuren tuaj deri ne 20 spf. Nxin ne menyre te njetrajtshme lekuren tuaj. Eshte I pasur me vaj karrote, vaj


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.