VAJ MILINGONE

Kodi: dn2418
800 L 


Sasia:


Vaj i milingones nxirret nga vezet e milingones dhe ben shkaterrimin e perhershem te qimeve të pa deshiruara. Formula kimike eshte furan-2-carbaldehyde i cili njihet gjithashtu si Furfural (nje leng pa ngjyre).


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

MENYRA E PERDORIMIT

Hiqni qimet e pa deshiruara ne rrënjë me metodat klasike (dyll, piskatore, depilator etj). Pasi ta keni pastruar zonën, vendosni vajin e milingones në zonën e pastër dhe masazhojeni për rreth 10 minuta. Bejeni këtë 4 ose 5 netë para se të shkoni për të fjetur. Qe ne përdorimin të parë, ju do të shihni efektet e vajit ne rrallimin e qimeve. Nuk ka asnje efekt anesor.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.