Scrub fytyre me fruta pylli

Kodi: dn2305
2,150 L 


Sasia:


Scrub fytyre me fruta pylli produkti me i preferuar nga #biofficinatoscana Peeling per nje trajtim rigjenerues dhe ndricues! Heq qelizat e vdekura ne thellesi permban mikro-granula manaferrash dhe ribes te zi, me dy madhesi te ndryshme. Permban Rubiox® nje ekstrakt i frutave te pyllit toskane, i patentuar i Biofficina Toscana, me fuqi te medha antioksiduese dhe purifikuese! Fuqi purifikuese fale ekstrakteve te mentes dhe limonit! Nese make-up nuk ju qendron mire apo lekura eshte e ashper dhe pa


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.