Vaj per vetullat dhe qerpiket

Kodi: dn1919d
1,000 L 


Sasia:


Vaj per vetullat dhe qerpiket. Me formule te permiresuar, i pasur me vaj Castori, bajame, kokosi, argani. Shtuar xhel aloe dhe acid hyaluronik per rezultate me te shpejta. Forcon qerpiket, ndihmon ne rritje te shpejte dhe stimulon daljen e fijeve te reja. Ndihmon ne forcimin dhe daljen e vetulles. Perdoret cdo darke ne qerpike dhe vetulla te pastra.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.