Kena Indigo per floket

Kodi: dn12212
1,400 L 


Sasia:


Nje nga pudrat Indiane me te efektshme per trashje, rigjenerim dhe shelqim te flokut. Kena Indigo ose kenaja e zeze eshte nje bime qe perdoret gjeresisht per lyerjen e flokeve. Kenaja eshte 100% natyrale, ju jep flokeve shume force, shkelqim dhe butesi. Ajo i largon flokeve te gjithe stresin e kaluar nga shampot apo bojerat me kimikate, nga krehjet apo abuzimet e cdo lloji. Kenaja natyrale i rigjeneron floket qe nga rrenja dhe ne teresi. Pas trajtimit me Indiggo floket do te jene me te derdhur d


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.