Pastrues per makeup

Kodi: dn1221
1,700 L 


Sasia:


Hiqni make-in shpejt dhe pastroni te gjithe fytyren nga papastertite. Nje shkume shume e lehte, e pershtatshme per perdorim te perditshem, me tensiaktive delikate me origjine vegjetale. Permban lule te mellages me veti zbutese dhe rifreskuese. Ideale dhe per lekurat me delikate, jep nje efekt butesie dhe le fytyren te tonifikuar dhe hidratuar


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.