Pluhur De Fenugrec

Kodi: dn1009n
1,000 L 


Sasia:


I njohur si nje nga pluhrat i cili po thyen rekord ne zgjatjen e shpejte te flokut . Eshte një bimë që vjen kryesisht nga Lindja e Mesme. Pjesa e pasur e kësaj bime janë farat te cilat përmbajn vitamina, minerale dhe shume lende te tjera ushqyese per flokun. Sasia 250 gr.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

PLUHUR DE FENUGREC

 

PLUHUR DE FENUGREc

Ka një fuqi të madhe kondicionuese, është një lloj balsami, super hidratues. Në veçanti, në sajë të fitoestrogjeneve që përmban , ajo lufton humbjen e flokëve dhe nxit rritjen. Por jo vetëm kaq i jep vëllim dhe shkëlqim flokut tuaj . Duhen 12 ore per ta pergatitur dhe 2 ore per ta mbajtur ne floke. 1 luge pluhur shtoni uje te nxehte aq sa masa te behet homogjene dhe e bute pastaj lereni te pushoje per 6 ore do te vini re qe mase eshte kthyer serish e ngurte dhe intensiteti eshte shtuar. Shtoni serish uje te nxehte cdo 2 ore derisa te shikoni qe masa eshte e holle dhe jo shume e trashe atehere eshte gati per tu aplikuar. Rezultatet: flokët shumë të butë, me te forte , të ndritshëm, të disiplinuar, dhe me me shumë volum. 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.