Vaj recini 100ml

Kodi: dn1005
700 L 


Sasia:


Perdoret per te trashur fijen e flokut, ndihmon ne rritje, fuqizim te rrenjes dhe kunder renies. Ka super efekt ne trashje dhe rritje te qerpikut dhe te vetulles.Hidheni ne nje kontenier rimeli bosh vajin e recinit dhe me furcen e vet aplikojeni cdo darke ne qerpike dhe vetulla te pastera. Brenda 1 muaji do te keni rezultate mahnitese. Perdoreni si maske duke masazhuar skalpin dhe gjatesin e flokut me nje sasi te vogel te vajit.Mbajeni 2-3 ore dhe me pas e lani mire flokun. E beni kete maske 2


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.