Masazhuesi me gure zhad

Kodi: dn09
1,200 L 


Sasia:


Masazhuesi me gure zhad. Rolleri jeshil i njohur tashme dhe me perdorim te gjere. Perdoret cdo darke pasi keni pastruar mire fytyren dhe keni vendosur kremin tuaj hidratues. Perdoret duke masazhuar lekuren nga poshte lart per nje efekt antirrudhe,rigjenerues dhe qetesues. Do te ndjeni se kremi perthithet me mire dhe lekura ka me shume gjalleri. Pervec efektit ne lekure do te keni ndjesi super RELAXUESE! 💆 •Per zonen e syve te gjitha vajzat qe kane probleme me rrathet,enjtje dhe rrudha do


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.